SONMAR LTD.

Sonmar Ltd, Türk Profesyonel Sinema ve Televizyon Film Yapımcılarının ekipman ve sarf malzemeleri ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla 1984 yılında kurulmuştur.

Hikayemiz, şirket kurucusu Ali Cenani'nin Profesyonel Sinema profesyonelleri için Agfa Gevaert baskı filmi ithal ederek Profesyonel Sinema ve Televizyon Endüstrisine yatırım yapması ile başlıyor.

1984 yılında, Sonmar Agfa Gevaert Negatif ve Baskı Filmleri için tek resmi distribütör oldu ve Agfa Gevaert Baskı Filmleri üretimini durdurana kadar 20 yıl boyunca bu görevi sürdürdü.

Sonmar, geçen zaman içerisinde Sony Professional Media, Duncan Calder Equipment, IAI, Kobold ve DeSisti gibi birçok uluslararası markayı temsil etti.

Günümüzde Sonmar olarak, iş ortaklarımız Rosco, Manfrotto, Avenger, Velvetlight, Cosmolight, Osram ve 33 yıllık tecrübe, güven ve birikim ile Türkiye'deki stüdyo ve set aydınlatma ekipmanı ve sarf malzemelerinin ana tedarikçilerinden biri olmaya devam ediyoruz.

İstanbul'da kendi depomuzdan faaliyet gösteriyor, neredeyse tümünü stoklarımızda tuttuğumuz ürünlerimizi istikrarlı ve hesaplı fiyatlar ile müşterilerimize sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

 

Profesyonel Aydınlatma Çözümleri

Detaylar

Mimari Aydınlatma  Çözümleri

Detaylar

Profesyonel Işık Ayak ve Aksesuarları

Detaylar

Işık Filtreleri, Tekstil Ürünleri

Detaylar

Stüdyo Ampulleri

Detaylar

Sarf Malzemeler

Detaylar

İşiniz İçin yardıma mı İhtiyacınız var!