Manfrotto

Merkezi Kuzey İtalya'da Cassola'da olan Manfrotto, profesyonel fotoğraf, film, tiyatro, canlı eğlence ve video pazarları için geniş bir yelpazede kamera ve aydınlatma destek ekipmanı tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. Çok geniş bir gama sahip ürün yelpazesi kamera tripodları ve kafaları, aydınlatma standları ve aksesuarları içermektedir.

Manfrotto'nun ürünleri, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, İtalya, Japonya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Hollanda pazarlarına kendi dağıtım şirketi olan Manfrotto Dağıtım tarafından satılmakta olup, dünyanın dört bir yanında yer alan 65 ülkede ise bağımsız distribütörler tarafından satılmaktadır. Uluslararası dağıtım ağının rakipsiz gücü ve Manfrotto ile distribütörler arasındaki ekip çalışmaları, ürünlerin başarısındaki kilit unsurlardan biridir. Sahip olduğu dağıtım şirketleri, piyasaya, trendlere ve gereksinimlere doğrudan erişim sağlayarak Manfrotto'yu gelişimin ve yenilikçiliğin ön safında tutmaktadırlar.

Ürün yelpazesi, üretim ihtiyaçları ve tüketici eğilimlerinin sürekli değerlendirilerek düzenli olarak en son teknolojiye yatırım yapmak bir Manfrotto geleneği haline gelmiştir. Bu politika sayesinde Manfrotto tüm aşamalarda en yüksek kalite standardını korunmasını ve rakiplerinin takip ettiği endüstri standartlarını belirler.

İşiniz İçin yardıma mı İhtiyacınız var!