Rosco

1910 yılında kurulan Rosco, eğlence endüstrisi için renk filtreleri, gobos, sahne boyaları ve sis ürünleri benzeri orijinal ürünleri ile bilinirlik kazanmıştır.

Firma günümüzde LED Aydınlatma, Arka Plan ve Dijital Baskı, Pencere Kontrol ürünleri, Görüntü ve Efekt Projeksiyon Ekipmanları, Sahne Ürünleri, Projeksiyon Ekranları ve dans ve televizyon stüdyoları için zemin ürünleri de dahil olmak üzere bir düzineden fazla kategoride ürünler sunmaktadır.

LitePad, SoftDrop, Cube Ailesi ve Silk LED Aydınlatma Sistemi gibi yeniliklerle Rosco, mimari ve film ve televizyon pazarlarına geniş bir çözüm portföyü geliştirerek pazar erişimini artırmıştır.

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından Cinegel serisi ve CalColor ışık filtre serileri 4 "Oscar" ödülü ile onurlandırılan Rosco'nun Arka Planları ve sis makineleri de farklı ödüllere layık görülmüştür.

Gerçek anlamda çok uluslu bir şirket olan ve merkezi Stamford, Connecticut'ta bulunan Rosco'nun başta Austin, Texas ve Hollywood, California'da olmak üzere Avustralya, Brezilya, Kanada, İngiltere ve İspanya'da da tam teşekküllü ofisleri bulunmaktadır.

Film, TV ve Stüdyo

Rosco'nun yayın stüdyolarına, film setlerine, fotoğraf çekimlerine, perakende ekranlara, temalı ortamlara ve tiyatro sahnelerine ışık tutan ürün yelpazesini keşfedin.

İnceleyin
Filtreler

Işığı renklendiren, düzelten, şekillendiren ve kontrol eden dünyanın en büyük ışıklandırma malzemeleri koleksiyonunu kullanarak sahnenizi zenginleştirin; kusursuz resmi oluşturmak için yaklaşık 1000 renk seçeneğinden birini seçin.

İnceleyin
Mimari

Mimari projelerinizde fark yaratacak ışık, boya ve döşeme ürünlerini keşfedin.

İnceleyin
Gobo

Işık tasarımcıları tarafından tasarlanan Çelik desenleri, derinlik ve renk eklemek için kullanılan Cam Efekt Gobo'larını ve her türlü etkinlik veya yapım için özel üretim seçeneklerini içeren Dünya'nın en büyük Gobo şablon katalogu.

İnceleyin Custom Gobo Guidelines
Tasarım

Genellikle, özel gobo'yu sipariş eden kişi, resmin oluşturulmasıyla hiçbir ilgisi yoktur. Ancak, sanatın ne olduğunu bilmeden - siyah beyaz, fotoğraf rengi, basit bir 2 renkli logo vb. - size teklif verebilir, teslimat tahminleri sunamaz veya işi kabul edemeyiz.

Işık Kaynağı

İhtiyacınız olan gobo boyutunu kullandığınız ışık kaynağı belirleyecektir. Rosco, hemen her türlü otomatik veya sabit ışık kaynağına uyacak şekilde cam veya metal Gobo imal edebilir. Cihazınıza uyan bir gobo aldığınızdan emin olmak için, siparişinizi verdikten sonra gobo'nun kullanılacağı cihazınızın marka ve modelini firmamıza bildirmenizi rica ediyoruz.

Lojistik Detaylar

Kaç adet goboya ihtiyacınız var? (Yedek ürün istiyor musunuz?). Gobo'ya ne zaman ihtiyacınız var? (özel gobolar her zaman acil işler olduğundan mutlak teslim tarihi nedir?) Teslimat adresi nedir ve hangi nakliye yöntemini kullanmalıyız?

İşiniz İçin yardıma mı İhtiyacınız var!